Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavirus után vagyok miez?

Koronavirus után vagyok miez?

Figyelt kérdés
3 hetet voltam benne . Elég sok tünet kijött. Mióta jobban lettem .reggelre ébredés után még órákig gyenge vagyok és szédülök. Kisebb séták során lever a víz a tarkómnál hajambol erősen izzadok. Virus elött ez nemvolt. Most meg nagyon gyenge lettem és fáradékony sokat is fogytam . Az étvágyam nagyonjó.Csak ezek a tüneteim maradtak.Ez koronavirustól lett? Hogyan múlik el. ?mennyi ideig tart ? Másnak is lett ilyen baja?

2022. jan. 4. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

3 hétig beteg voltál, természetes, hogy most gyengébb vagy. Ez bármilyen más betegség után előfordulhat.

Ha nem műlik el, akkor jó lenne egy kivizsgálás. Háziorvos biztosan tudja, hogy mit kell nézni. Akik voltak már covidosok ismerőseim, ők tüdőszűrésre és kardiológiára mentek megnézetni, hogy nincs-e valami maradandó.

2022. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Húgom 4 hétig volt beteg, az első 2 hétben volt igazán rosszul meg lázas, utána már inkább lábadozott.

de még most, egy hónap után is sokkal fáradékonyabb. Pl. villamoson, buszon muszáj leülnie, betegsége előtt 20 km-es túrákra jártunk, most 3-4 km-t sem tud egyben lesétálni. Este 8-kor már alig bír ébren maradni, olyan álmos.

Próbálj fokozatosan visszatérni a terheléshez, először csak óvatosan, inkább csak sétálj. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, húsokat, sovány tejterméket, tojást. Valami minőségi multivitamin is hasznos lenne.

Ha pár héten belül nem javul az állapotod, érdemes elmenni egy kivizsgálásra. Kívánom, hogy legyél jobban, húgom, ha lassan is, de javul, napról napra jobb.

2022. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is kovid után hetekig
2022. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Csocso2 ***** válasza:

Valóban Covid után, főleg akiknek a tüdőre ment a vírus vannak ilyen jellegű gondjaik. A tüdőt mindenképp meg kell nézetni.

Nekem poszt Covid vannak visszamaradt problémák a tüdőn amit kezelni kell. Naponta kb 15 km-t jó ritmusban gyalogolok.

2022. jan. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Post covid, honapokig, evekig is eltarthat.
2022. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Csocso2 ***** válasza:
El, így van. Sajnos.
2022. jan. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezek voltak covid után, és kB 6 hónap után éreztem magam úgy mint korabban. Nagyjából addigra jött vissza az erőm 100%ban.
2022. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel egyszerűbb, jobb lett volna odafigyelni egymásra világszinten.. Nem elengedni ezt a szart.. De károgott mindenki, hogy politikai vírus, nincs vírus, koronanátha, egy kis hapci az egész... Hát igen, ez látszik. Orvosok szét fogják tárni a kezüket, hogy nem tudják kérdező mi okozza. Én egy éve voltam benne. Akkor íz és szaglásvesztés volt csak. Aztán az azóta tartó pokol. Egy bivalyerős ember voltam covid előtt, most már a munkámból is kirúgtak 20 év után,mert nem bírom covid óta. Orvosok széttárják a kezüket csak, hogy nem tudjuk mit okoz. Mennyivel egyszerűbb lett volna odafigyelni egymásra.
2022. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2022. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is el kellett volna mennem kivizsgálásra? 2 hónapon belül 2x kaptam el a koronavírust.


De mikor? Iskolás vagyok

2022. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!