Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal mellkasi fájdalom, mintha...

Bal mellkasi fájdalom, mintha beszorult volna a levegő olyan érzés.. Ha kihuzom magam feszít ha hátra húzom a vállam vagy felemelem a kezem akkor is. Ez du 3 óta tart.. Voltam házi orvosnál, csinált ekg-t negatív lett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég panikolós, és stresszes vagyok sajnos.

2022. jan. 4. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izomhúzódás és ideg becsípődés szokott ilyen tüneteket okozni.
2022. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit tudnék tenni ellene? Most itthon vagyok táppénzen, semmi megeröltető dolgot nem csináltam.. :/
2022. jan. 4. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
27
2022. jan. 4. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeknél csak tüneti kezelés van (pihentetés, szükség esetén gyulladáscsökkentő). Egy idő után el fog múlni magától.

Milyen a testtartásod? Ülőmunkát végzel és esetleg nem is sportolsz? Már önmagában a rossz testtartás is képes ilyen tüneteket okozni. Ennek az egyik jellemzője, hogy ha kihúzod magad és hátrafeszíted a vállaidat, akkor még jobban érzed ezt a húzódást és fájdalmat, mert a rossz testtartásod miatt már alapból előreesnek a vállaid.

Én mindenképp javasolnék gerinctréninget és helyes testtartást elősegítő gyakorlatokat (youtube-on rengeteg videót találsz). Nálam ez eleinte a rossz testtartás miatt volt, most már csak edzések (földharc) után szokott néha előfordulni. Nekem olyankor az segít ha végig hengerezem a hátam, és óvatosan oda helyezem a hátamon a nyomást, ahol elől a fájdalmat érzem. (1#)

2022. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!