Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnál is volt ilyen amikor...

Másnál is volt ilyen amikor koronavírusos volt?

Figyelt kérdés
Nem érzek ízeket, ezen nem is lepődök meg, a fura hogy bizonyos ízeket érzek. Pl fokhagymát és paradicsomlét nagyon enyhén és érzem ha valami sós vagy édes. Ezek az ízek is elmúlnak később, vagy megmaradnak ha eddig se tűntek el?

2022. jan. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én nem vesztettem el az izlelést, de kolléganőm igen. ő covid alatt végig érezte a nagyon sósat és a csípőset
2022. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más betegségek is hatnak az ízlelésre, de vannak intenzív ízek, amiket könnyű kivenni.

Ezért van az, hogy az erős dohányosok (akiknek sérül az izérzékelésük) szeretik a csípőset.

2022. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Harmadjára vagyok Covidos. Az első alkalommal nem ment el se a szaglásom, se az ízlelésem. Másodjára elvágták. Beleszagoltam az ecetbe és semmi. Ettem és semmi. Csak éreztem a textúrát, de ha nem látom nem tudom szar-e vagy puding. Chilit se éreztem semennyire. Tök szar volt így enni. Most harmadjára nem ment el teljesen csak gyenge lett a szag és az íz is a sós meg a savanyú jobban kijött most a csípőset is éreztem.
2022. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!