Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kultúrált és átlátható érvütkö...

Kultúrált és átlátható érvütköztetés a covid oltás mellett, vagy ellen?

Figyelt kérdés

Az én véleményem, hogy az oltasson aki akar, vagy fél. Ne akarjanak korlátozásokkal mindenkiből szitát csinálni.

Illetve legyen értelmes hatásfoka a vakcinának, hogy aki oltat valóban biztonságban legyen.


Érdekel mi a nép álláspontja, csak a legtöbb ilyen vita veszekedésbe fullad és átláthatatlan lesz.

Ezt ha lehet kerüljük el.

Nem cicaharcot szeretnék látni.



2022. jan. 9. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Kötelező oltás mindenkinek.
Kötelező oltás 50 felett.
Oltási igazolvány, oltatlanok korlátozása.
Oltás puszta ajánlása.
Kérem az oltást.
Köszönöm, nem kérem az oltást.
Az oltást senkinek sem szabadna felvenni.
52 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Én oltattam, de nem helyeselném, ha kötelező lenne, és az sem helyeslem, hogy szinte csak erre "alapul" a védekezés. Meg hogy úgy tesznek, mintha azzal, hogy beoltattad magad, minden rendben lenne. Az oltás egy LEHETŐSÉG (a maga veszélyeivel), de biztonságot nem ad.
2022. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Majd belátják előbb utóbb.

[link]

2022. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a videót érdemes végignézni, nagyon szépen taglalja a dolgokat. https://www.youtube.com/watch?v=V5eda3QpAxY&list=LL&index=1



Szerintem úgy kéne, mint ahogy az influenza oltással is volt korábban. Aki akarja az vegye fel, aki nem az nem és pont!

2022. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

[link]


A legtöbb országban ezek az adatok nem elérhetők, Magyarországon sem. Vajon miért?!..

2022. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy gondolom itt már teljes tudománytagadás történik csak hogy az oltásokat marketingeljék mint az új immunrendszer. Mert egyébként észzel felfoghatatlan hogyan lehet a létező legtökéletesebb immunitást adó természetes immunitást ennyire eltagadni, degradálni mint ahogy az most folyik? Semmi nincs ami ehhez fogható, semmit nem tudsz fecskendőbe beadni ami vetekedhet a természetes immunitással akár az egyéni érdekekekt akár a közösségi érdekeket azaz a nyájimmunitást vesszük. Én mondom lebirkultak az emberek egy olyan szintre hogy az félelmetes kezd lenni.
2022. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Mi lenne, ha a szakemberek döntenének az egyes témakörökben?


Nem a diák dönti el, mi legyen a tananyag.

Közlekedéskor be kell tartani a KRESZ-szabályokat.

A boltban sorba kell állni.

Ha adott egy relatív veszélyes vírus, a szakemberek döntik el, fontos-e az oltás.


Nem is baj, hogy úgy néz ki, rákos vagyok, mert nem bírnék olyan társadalomban élni, ahol már tényleg mindenkinek minden szabad.

2022. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%

"a létező legtökéletesebb immunitást adó természetes immunitást"


Én csak röhögni tudok az ilyeneken, bár inkább sírni kellene. Akadályozzuk meg a betegség terjedését, azzal, hogy minél többen elkapjuk! Annyi ezer éven át bevált! Mi, járványos gyermekbénulás és fekete himlő? Sosem hallottam róluk, azok mik?

Nem értem ilyen véleményeket miért vesz bárki komolyan.

2022. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Aki keri oltasson aki nem keri azt hagyjak beken,ennyi volna az egesz

Amugyis butasag mert az “oltas” nem a mutaciokra lett letrehozva

Mar 2 eve ugyanazzal oltanak ami a Wuhani virusra van hahoo

Persze hogy igy nem hatekony es olykor-olykor artalmasabb is mint maga a virussal valo talalkozas

2022. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Ja es nem szallok vitaba senkivel sem hiaba irkaltok barmit is figyelembe sem veszem

Masik meg az hogy a kerdezo nem kert cica harcot szoval tartsuk ezt tiszteletben es persze mindenki velemenyet mert joga van hozza meg egyenlore

#8

2022. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy egyeseknek nagyon irreálisak az elvárásaik. Pl hogy garantáltan megvédjen az oltás, vagy hogy garantáltan semmi mellékhatása ne legyen. Konkrétan nem létezik ilyen oltás még a kötelezők között sem, amit elvárásként támasztanak a covid oltásokkal szemben. Bármilyen gyógyszernél, bármilyen oltásnál mindig is arányokról, valószínűsegekről lehet beszélni, csak ezt sokan nem akarják megérteni.
2022. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!