Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanaba folyamatosan magas...

Mostanaba folyamatosan magas a pulzusom, a vernyomasom csak neha. 130korul szokott lenni a vernyomas es a pulzus 85tol akar 113ig is volt mar fent. Szerintetek nagy baj lehet? Nehézlégzés is szokott lenni azért.26F.

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy bajra én ebből semmiképp nem következtetnék, simán lehet akár a mozgásszegény életmód plusz frontok hatása önmagában is.
2022. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ehhez más is társul (írtad a kulcsszavaknál, hogy nehézlégzés, fejfájás) akkor érdemes elmenni a háziorvoshoz, és kérni egy kivizsgálást.

Nem tudom, hogy pontosan mikor és milyen rendszerességgel méred. De ha mindig magasabb értékek jönnek ki, akkor az nem jó. Nagy bajra azért nem gondolnék, mert nem olyan magasak azért a számok. De mindenképpen járj utána (ne itt, hanem orvosnál) hogy ne is legyen nagy baj.

2022. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy stresszes , illetve nem szorongsz ? Ezek is okozhatják ezeket az értékeket :).
2022. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pánik szindrómára gyanakodnék, fiataloknál ez sokszor áll a kardiális tünetek hátterében, különösen, ha nagyobb a lelki terhelés vagy érzékenyebb a stresszre az illető.
2022. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ismerős ez.

Sok stressz,szorongás okozza nálam.

Ha ilyen előfordul,beveszek egy fél frontint (0,25 mg fele) és ha elmúlik minden tünet akkor szorongás.

Ha nem,akkor irány az orvos.

2022. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is eleg stresszes az életem,hát egy 10kg felesleg van jelenleg rajtam. Féléve voltam kórházba nehézlégzés miatt,de nem találtak semmit és lezárták annyival,hogy egy durva légúti fertőzésem volt. Mandulam folyamatosan fáj ,nem akar javulni ,de a cigit már leraktam.
2022. jan. 11. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet mem ártana a manduládat kivetetni akkor,ha folyamatosan fáj.
2022. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!