Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kozepful gyulladas kezelese...

Kozepful gyulladas kezelese hazilag?

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg nincs tbm, azt hogy miert az hosszu story, nem vagyok munkerulo csak bizonyos okbol feketen melozom. Most viszont valoszinuleg kozepful gyulladasom lehet mivel faj az egyik fulem es nem hallok ra. Nyilvan tudom hogy az en hibam az most hogy nem tudok orvoshoz menni, de ha valakinek van otlete, hogyan tudnek kezdeni vele valamt az irja le legyenszives. 31/F
2022. jan. 11. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kezdodo, akkor menj be a patikaba es kerj ra valami fulcseppet. Regebben nekem sokszor begyulladt a fulem, neha sikerult megusznom veny nelkul kaphato cseppel, de csak akkor, ha meg nagyon az elejen elkaptam a dolgot.

Mondjuk a te esetedben, mivel nem is hallasz ra, szerintem surgosen orvoshoz kene menned, maradando hallaskarosodast is szerezhetsz egy kezeletlen gyulladas miatt...

Amugy meg fizesd magad utan a tb-t.

2022. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs

Menj orvoshoz

Ugyanúgy el fog látni, csak ki kell fizetned a gyógyszer teljes árát


Meg fogsz süketülni, ha nem mész el

2022. jan. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem vagy bejelentbe - legalábbis azt jelenti a fekete munka- még magad után kell fizetni a egészségügyi_szolgáltatási_járulékot. Olyan minta nem dolgoznál - nem jár már az álláskeresési járadék, szoc. támogatásra meg nem vagy jogosult- akkor magad után kell fizetned az egészségügyi_szolgáltatási_járulékot.

Hiába nem veszel igénybe állami eü szolgáltatást, a NAV az elmaradt havi 8000 Ft eü. járulékot+kamatokat behajtja. Kb. akkor lépnek amikor már 500.00 Ft-t körüli a tartozásod. Szóval ezt így is úgy is fizetni fogod kérdező...ergo menj orvoshoz, akkor legalább meggyógyítanak.

[link]

2022. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!