Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid vedettsegi kártyát hogy...

Covid vedettsegi kártyát hogy tudok igényelni?

Figyelt kérdés

A feleségemnek a PCR tesztje lett pozitív így neki automatikusan kuldtek vedettsegi kártyát. Nekem már a gyorsteszt is kimutatta, hogy covidos vagyok viszont nincs az ugyfelkapun sem vedettsegi kártya QR kodom.

Azt mondta a háziorvos menjek a kormányablakba a karantén feloldo lapommal. Elmentem de csak kinevettek, hogy ők ezzel nem tudnak mit kezdeni.

Mind kettonket mentosok teszteltek.



2022. jan. 11. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tudom, gyorstesztre nem adnak kártyát
2022. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a mentős végezte, akkor sem? Házi karantenban voltunk mind ketten. Feleségemnek gyorsteszt negatív lett, ezért készítettek neki pcr-t is.
2022. jan. 11. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: nekem gyorstesztre adtak kartyát. A háziorvosnak kell lejelenteni hozzá a betegseget es a gyógyultságot is külön rrendszerben
2022. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a háziorvos nem töltötte fel a papírt az EESZT-rendszerbe? Csak ötletelek...
2022. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megkerdezem!
2022. jan. 11. 17:21
 6/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem a haziorvossal és a központtal is. Igaza volt a négyesnek. Jelezték, hogy január végig meg kell kapnom a kartyam, ha nem kapom felülvizsgálati kérelmet kell beadni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2022. jan. 12. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Na szuper, #4-es vagyok :)
2022. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia. Akkor most betegség után automatikusan kiküldik a kártyát? A 14éves gyermekem most esett át a covidon.

Köszönöm válaszodat!

2022. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, ha megkapta a karantén végét jelző dokumentumot e-mailben.

Pcr tesztet csináltak akkor ugyfelkapun keresztül le lehet tölteni a vedettsegi igazolást.

Ha pedig gyors teszt volt akkor a haziorvos viszi fel a rendszerbe, hogy igazolt beteg volt és igazoltan gyógyult.

Már megerkezett nekem is a kártyám.


Jó egészséget kívánok!

2022. febr. 10. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!