Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos!! Valakiiiii??

Sos!! Valakiiiii??

Figyelt kérdés
Hiretelen elkezdtem szorongani, furcsan kezdett el verni a szivem es egett a mellkasom, ez egyik pillanatrol a masikra picit hanyingerem van, meg mindig furcsa a szivveresem, mikor ver olyan mintha szoronganek vagy nemtudom hogy mondjam.. ez ugye nem tudoembolia, vagy valamilyen verrog miatt erzem ezt? (Levegot tudok venni) szedulok is!!!!!
2022. jan. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
inkább pánikroham....
2022. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Dehogyis, ne aggódj.

Velem is sokszor előfordult már ilyen, én is mindig nagyon megijedtem.

Igyál vizet és feküdj le, a lábaid emeld fel, hogy ki ne szaladjon a vér a fejedből (nekem sajnos ki szokott, hulla sápadt leszek ilyenkor), lélegezz szépen és hipp-hopp el is múlik. Bár biztos vagyok benne, hogy már túl is vagy rajta.

Ettél ma már? A pánikroham melett még arra tudnék gondolni, hogy leesett a vércukrod, nekem az is okozott már ilyet.

2022. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Picit jobb mar viszont meg kicsit eg a mellkasom:(
2022. jan. 12. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott hasonló lenni, amikor leesik a vérnyomásom.
2022. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van hasonló érzésem, ha felugrik a vérnyomásom, 190/110 re, és 120-as a pulzusom.
2022. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem mindkét esetben 😂 (ha fel is ugrik, és ha le is esik a vérnyomásom)
2022. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!