Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés, szapora szívverés,...

Szédülés, szapora szívverés, izzadás , kimelegedés mitől?

Figyelt kérdés

Hajnalban nagyon nehezen aludtam el, elotte eleg stresszes voltam, aztan a kislanyom miatt fel kellett ebrednem, es amikor atfordultam az agyon nagyon elkezdtem szedulni, amihez gyors szívverés , enyhe hanyinger aztan kimelegedes es izzadás társult , ez kb fel oran keresztul tartott, majd rendeződött a pulzusom, szedules is jobb lett, reggelre minden tokeletes volt. Nem tudom mi okozta, tobb dologra is gondolok. Amire a legjobban az az alacsony vernyomas ( altalaban alacsony szokott lenni ) baromira bebugyolaltam magam egy paplanba, es a melegtol mindig rosszul leszek, de igy ennyire meg soha, es igazabol napkozben is vissza vissza jott bizonytalanság erzes, de az mar lehet , hogy a fáradtság lesz?!


Akinek volt esetleg hasonlo, az irjon valami megnyugtatot, vagy barmit tippet, mitol lehetett ez hajnalban. Orvoshoz csak kesobb tudok majd elmenni, kardiologiara szeretnek, röntgenre a nyaki gerincemmel, mert arra is gyanakszom, illetve neurologiara.


Koszi! :)



2022. jan. 12. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Covid ez. Teszteltess.
2022. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!