Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Harmadik oltásként Sinopharmot...

Harmadik oltásként Sinopharmot kaphatok? Megkapom utána az oltási igazolványt?

Figyelt kérdés

Kétszer oltottak a kínai oltással, az utolsót májusban kaptam.

Nem szeretnék erős oltást, úgy gondolom, hogy az immunrendszerem elég erős és ritkán vagyok beteg (évente max. egyszer, de akkor is hamar kiheverem). Még csak 20 éves vagyok, nekem tökéletesen megfelel a kínai vakcina is. Bár nem tudom, hogy a harmadik után megkaphatom-e az oltási igazolványt, de külföldre nem szándékozok utazni, csak belföldön.

Csakis a lehetséges legújabb korlátozások bevezetése miatt oltatnám be magam a harmadikkal (hiszen ha kiadják az új igazolást, biztos lesz valami terv vele). Nem azért, mert szükséges a védelmem érdekében. Mit gondoltok, megkapnám 3 Sinopharm oltásért cserébe az igazolványt?



2022. jan. 16. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem kerhetsz kinait, de meg kell kerdezni.
2022. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Negyediknek már bármilyent kaphatsz. Ötödiknek is.
2022. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Félévente lesz oltás. Előbb utóbb elfogynak a kombinációk.
2022. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Olvastam olyat, hogy kérésre beadták harmadikra is azt. De hogy mostanában mi a helyzet, azt nem tudom.
2022. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Az oltások keverésére csak ajánlások vannak, a döntés az oltóorvos kezében van. Ha meg tudod beszélni az oltóorvossal, akkor kaphatsz harmadiknak is Sinopharmot, és az igazolvány ugyanúgy érvényes lesz.
2022. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha felevente szaladsz a lotyikert akkor lesz ha nem akkor igy jartal:D
2022. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még kínai oltás, és beadják harmadiknak is. Anyukám is 3 kínait kapott, mert ez volt a kívánsága, nem akadékoskodtak. A kártya kiadásának nem feltétele, hogy ne kínai legyen a 3., vagy akár mindhárom oltás.
2022. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Tőlem megkérdezte dottore, hogy adhatja e uazt, mint első 2kor.

Mondtam: hát persze

2022. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt kaptál, védettségi igazolásod van, tehát ha harmadiknak bármit kapsz meglesz az oltási igazolásod.

Engem oltóponton oltottak egy hete. Két sinopharm után pfizert kaptam, de bármit kaphattam volna, az orvos meghagyta a választás lehetőségét.

2022. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!