Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedves oltatlanok, ti hogyan...

Kedves oltatlanok, ti hogyan állítanátok meg a járványt?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kinek mi a nagy ötlete! Vagy mindenki csak háborog hogy szar az oltás, megfulladok a maszkba, miért vannak lezárások ,miért van karantén? Próbálok logikát keresni abban, hogy ha minden más járványt,betegséget oltással küzdünk le, akkor a covid vakcina ellen miért van ekkora tiltakozás? Az alaptalan, propagandából hallott hülyeségeket mellőzzük. (Mint pl: oltással irtják az embert, zombik lesznek tőle)

2022. jan. 16. 18:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
44%

Ezekből kéne kevesebb:

🐑🐑🐑

2022. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%

Én hagynám hogy egész egyszerűen kiszelektálja a rá érzékenyeket. Ez a járványok természetes lefolyása!


Az állatvilágban is vannak járványok, pl madaraknál a madárinfluenza. És tán a madarak oltakoznak?? Nem! Amelyik érzékeny rá az kiszelektálódik, az immunisak pedig továbbszaporodnak és ezzel lassan eltűnik/elszelidül a járvány!

2022. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%

Te nagyon egy kalap alá veszel mindent és mindenkit. A világ ennél bonyolultabb.

Kezdjük velem. Én oltatlan vagyok, de nem oltásellenes. Nem háborgok a maszk miatt, sose háborogtam, nem akkora trauma az, mint sokan gondolják.

De mivel nem lettem beoltva bizonyos okokból, most közellenségnek számítok, ezek szerint.

2022. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy. Úgyis túl sokan vagyunk a Földön. Hulljon, akinek hullania kell. Még mindig humánusabb ez így, mint mondjuk egy háború által.
2022. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok oltásellenes, egészségügyi okokból mégsem tudom beoltatni magam.
2022. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%

Újabb provokáló kérdés. Nem unjátok még? 🙂 Mikor kezditek a 2x oltottak, tehát az új "oltatlanok" szapulását? 😄

Hagyni kéne terjedni, hogy mindenki átessen rajta. Megfázásnak hittük, 86 éves nagymamám is könnyen átvészelte a rettegett covidot. Pedig oltatlanok vagyunk.😉✌

2022. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
14%
2. Ezzel az a baj hogy túl sok lenne a halott, akiket nem lenne hová temetni. (Úgy tudom hogy nem hamvasztanak minden országban.)
2022. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
26%
Ha a gazdagok nem szórnák mindig a COVID-ot a levegőbe, hogy kiirtsanak minket, akkor jobb lenne, dehát beszélgessél Bill Gécivel.
2022. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem furcsa, hogy mindig új variánst találnak ki, mert a régi uncsi volt és rajtunk tesztelik, agyam megáll.
2022. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
8. Van rá bizonyítékod hogy töle származik a vírus?
2022. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!