Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Múlt hét hétfőn (2022.01.10.)...

Múlt hét hétfőn (2022.01.10.) Kaptam el a COVID fertőzést . Már teljesen tünetmentes vagyok (3 oltásom van ) hogy az új kormány rendeletnek köszönhetően ma véget ér a karanténom ? vagy megkell várni 10 napot ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 12:21
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Kell egy negatív teszt ha jól tudom és akkor nem kell megvárni.
2022. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Úgy látom nagyon hatékony a védőoltás. Még mindig bízol a kormányban és a médiapropagandában? Azt javaslom kapcsold ki a tévét. Mit gondolsz, minek volt Orbán Angliában Boris Johnsonnal beszélni? Az instrukciók az Agenda 2030-hoz . Boris apuja 7 könyvet írt a túlnépesedésről.

Van egy másik érdekes könyve is, címe A Marburg Vírus (1982)

A történet szerint egy majom terjeszti el. Megvásárolható.

Eljutottak már Magyarországra a hírek a majmokkal megrakott kamionról, ami egy szűk hete karambolozott az USA-ban, 4 makákó megszökött, és most a lakókat szemmel tartják, mert egy nőnek furcsa tünetei vannak?


Színház az egész világ.


[link]

2022. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!