Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet arc vagy homloküreggy...

Ez lehet arc vagy homloküreggyulladás?

Figyelt kérdés
Hétfő este kezdődött fejfájással és egy kis torok kaparassal, kedden már fájt a torkom és hőemelkedésem volt, szerdán nagyon durván megfájdult a torkom és a fülem is , elmentem dokihoz adott Sumamed antibiotikumot, aztán csütörtökön is volt még lázam, és kiderült hogy allergiás vagyok a sumamedre úgyhogy 2 tablettát vettem be belőle és abba kellett hagynom, nem kaptam helyette másik antibiotikumot. Pénteken már elmúlt minden tünetem csak egy kis orrdugulás maradt, viszont ma reggelre érzem hogy náthás lettem eléggé és a szemem mögött fáj ha hirtelen jobbra balra nézek vagy le fel. Már jövök a betegségből kifele vagy esetleg arcüreggyulladás vagy homloküreggyulladásom van?

2022. jan. 22. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha arcüreggyulladás vagy homloküreggyulladás lenne, akkor nagyon feszítene és fájna az arcod akár több helyen is. Na meg a homlokod, szemeid körül. Nekem volt és nagyon fájdalmas.
2022. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a szemfajdalom a náthától van szerinted?
2022. jan. 22. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet attól, igen. Igyál minél több folyadékot!
2022. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 flora08 ***** válasza:
Az arc-, homloküreg gyulladás feszítő érzéssel jár, elég fájdalmas. Nekem egyszer volt, előtte több napig dugult az orrom, fájt a torkom, a fejem. Hajnalban ébredtem a fájdalomra, mintha az arccsontom ki akarna szakadni a helyéről. Az orromat nagy nehezen kifújtam, véres, gennyes váladék jött, borzasztó volt. Annyira kisugárzott a fájdalom, hogy jobb oldalon az egész fogsorom fájt, nem tudtam rágni. A háziorvos elküldött a kórházba röntgenre, mert a tünetek alapján biztos volt benne, hogy arcüreggyulladás, de a ha homloküreggyulladás is, az még komolyabb. Szerencsére az utóbbi nem volt.
2022. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!