Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Maszkot kórházban fekvő...

Maszkot kórházban fekvő betegeknek kell hordani maszkot?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell, a szobában leveheti.
2022. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam egy hetet kórházbna, kellett a maszk, éjszakára levettem alváshoz. Egyébként néznek tesztet, mikor bekerül az ember, de rámszóltak, ha le volt csúszva a maszk, hogy húzzam fel rendesen.
2022. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon osztályfüggő. Ahol én megfordultam az elmúlt évben:

Sürgősségi töltöttem egy éjszakát. Azalatt három szobatársam is volt, tehát nem klasszikus fekvő osztály. Ott kötelező volt, alváshoz sem lehetett levenni.

Idegsebészeten tavaly januárban a szobában nem kellett, csak ha kimentem.

Hematológián szobában akkor kellett, ha bejött valaki.

Most klinikán vagyok, egyágyas szobában, befekvésem óta két negatív PCR teszttel, három oltással. Itt elvileg akkor kellene, amikor bejön valaki, de az ápolók nem veszik túl komolyan, akkor veszem fel csak, amikor orvos jön be.

2022. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórteremben nem kell, mindenhol máshol igen. Kb. 75% tartja be.
2022. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 flora08 ***** válasza:
3 hónapja szültem császárral, kellett a maszk a folyosón, a szülőszobán CTG közben, és a műtőben. A kórteremben ha nem volt rajtunk nem szóltak, csak a vizit előtt.
2022. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En covidon voltam. A szobankban nem kellett, mindenhol mashol igen. Szoktak is erte.
2022. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!