Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony véroxigén szint?

Alacsony véroxigén szint?

Figyelt kérdés
Megvagyok fázva már 1 hete, ma már csak erős orrdugulás van, viszont megmértem a vér oxigén szintemet mert mintha kicsit szédültem volna(de lehet csak bekepzeltem) de összevissza mért, először 73at aztán 69 aztán 85 is volt, utána elemet cseréltem és azóta 98-99%. Lehetséges hogy tényleg olyan alacsony lett volna? Nem tudom eldönteni hogy most ehhez kell-e orvos vagy nem

2022. jan. 23. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéne orvos, akkor elemcsere után is 85-öt mutatna.
2022. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen értékek közt mozogna, akkor te nem itt írogatnál most. Szerintem csak le volt merülve az elem, azért mért össze-vissza.
2022. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak az elem merült le.
2022. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szinttel te nem cseréltél volna elemet sem. Az utolsó értékek jót mutatnak és a merülő elemeseket pedig felejtsd el, ehhez mentőt se hívj így utólag. Meg amúgy sem kellene a jó értéked miatt…
2022. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!