Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha beteg a...

Mit csináljak ha beteg a barátnőm és nem akar orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Engem azért zavar mert mi van ha korona én meg be járok a munkahelyemre. Nem akarom szét hordani. Ő itthonról dolgozik. Fáj a feje, fáj a torka tegnap lázas volt és nagyon gyenge nincs étvágya és köhög. 4 éve vagyunk együtt ő azóta még beteg nem volt.
2022. jan. 24. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is menjen, amúgy se fogadnák valószínűleg...

Csak telefonáljon a háziorvosának, mondja el mi van és az orvos majd elrendeli a tesztet ha szükséges. Aztán ha pozitív karantén lesz.

2022. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha otthon van, akkor minek a teszt? Neked kell tesztelni, ha te jársz el otthonról. Az is érdekes, hogy ő mitől beteg, ha otthon van, lehet te vagy az csak rajtad nem okoz tünetekez.
2022. jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es ő mitől beteg ha otthon van: Attól még boltok, mozi étterem, nemcsak a munkahelyre járnak egyesek be.
2022. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hagyjad de most tényleg, kollégáim full betegen járnak be. Felnőtt ember azt tesz amit akar magával.
2022. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezzel az erővel mindenki lehet fertőzött. Aki meg ilyen tünetekkel rendelkezik, az úgysem megy sehová, főleg nem moziba, étterembe,eleve maradjon otthon mindegy, hogy koronás vagy más betegsége van.
2022. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen ez igaz amit írsz! Sajnos viszont a saját környezetemben sok esetben beszélgetek ismerőssel, aki később mondja hogy LÁZAS egész nap. Vagy kolléganővel kimegyek cigizni, és ott szólja el magát, hogy 2 napja nem érez szagokat. A cigit sem....
2022. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, igen vannak ilyenek is, csak én vagyok ilyen naív.
2022. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!