Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A MÁJRÁK fáj?

A MÁJRÁK fáj?

Figyelt kérdés
Van gyógymódja?
2022. jan. 26. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Májátültetés.

A májban nincsenek idegsejtek, ezért a máj nem fáj. Diszkomfortérzés lehet maximum.


Ami fáj azok a következményei annak hogy a máj nem működik. Na azok viszont fájnak.

2022. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam hogy nem fáj, de pont a májam helyén fáj! De mostmár nagyon.
2022. jan. 26. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Epe? Egyébként ha valamilyen módon vegyszerrel kerülök kapcsolatba, akkor nekem is szokott fájni.
2022. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Epe? Látod erre nem gondoltam. Utánanézek. Remélem nem epekő! Járni is alig tudok annyira elkezdett fájni.
2022. jan. 26. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor most neked diagnosztizált májrákod van?
2022. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmilyen diagnózis. Csak ez jutott az eszembe, ugyanis sokat és hosszan ittam korábban. Nem akartam orvoshoz menni, gondoltam magától helyrejön idővel. Természetgyógyászati úton mentem volna tovább ha továbbmegyek. De mostmár úgy érzem késő. A diagnózis is.
2022. jan. 26. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
(facepalm)
2022. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!