Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinél meddig tartott, és...

Kinél meddig tartott, és milyen tünetei voltak a koronavírus fertőzésnek?

Figyelt kérdés

Én most pont 1 hete vagyok beteg.


Első napon fájt a fejem, utána jött egy kis láz(38 fok) utána 3 napig betaknyosodtam, és most pár napja köhögök, de nem fulladok csak köhögök


Vajon ez meddigre mulik el?


Nálatok hogy zajlott a dolog?



2022. jan. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nálam úgy hogy lakótársam 39,3 fok lázzal indított, köhögött, hányt hasmenése volt stb, aztán két nap múlva nekem is fájt már a torkom, köhögtem, fájt a fülem és sipolt. Lázam nem volt csak 37,8 fok hőemelkedés. Aztán alig bírtam nyelni, köhögtem, állandó orrfolyás.


Ja és háromszor oltott vagyok.

2022. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. négy napig. Minimális tüneteim voltak, gyengébb volt, mint egy megfázás.
2022. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy lazább influenza. Én nem vagyok oltott, de az oltott barátnőmet nagyon megviselte.
2022. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(64F) 2020 legvégén átestem az alfa variánson, kezdeti hasmenések, levertség, enyhe köhögési inger, majd ízlelés, szaglás leromlása, láz megjelenése, erősebb levertség, magasabb (38) láz, ágynyugalom, véroxigénszint leesése 85 mélypontig, erőltetett lélegzés, fokhagyma, béres csepp, C vitamin, gyümölcsök, gyógyteák, forró elektromos melegítőpaplan, ... Mikor először éreztem a citrom szagát, tudtam, túlvagyok rajta. Maradt ízületi fájdalom, elviselhető. Utána vérteszt, igazolvány. Hat hónap alatt újabb enyhe hasmenések, nagyon enyhe torok, köhögések ritkán. Hat hónap végén újra vérteszt: kissé jobb ellenanyagszint, mint első alkalommal, második igazolvány. Északmagyarország, itt most gyenge a fertőzés, autóval járok. Szerintem az omikron politika. A védettségi helyett oltási: mocsokság. Mondják meg, hogy tudják, hogy benyomják a még halálosabb variánst is, ennek a megelőzésére kell az inj, vagy álljanak le. Jutube: ammónia (szalmiákszesz) párát kell nagyon enyhén inhalálni a felsőlégúti tünetek megjelenésekor.
2022. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A deltán estem át 3 oltással, annyi volt a tünet, hogy 4 napig nem éreztem semmilyen szagot, illatot és kicsit fáradékonyabb, álmosabb voltam.
2022. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Torokkaparás,rekedtség 2-3 napig,kicsi száraz kehécselés,ennyi.Oltatlan vagyok.
2022. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Mióta covid van azóta nem voltam beteg egy percet sem.
2022. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nekem első 2 nap láz volt kétszer. Első nap 39,5.Második nap 39.Arra vettem be első nap cataflamot, második nap Benuront. Első két nap fájt a fejem. A gyomrom még most se jó. Még nem tudok annyit enni mint amennyit szoktam, plusz hasmenés se múlt el.Plusz próbálok talpon maradni de kb. csak 2-3 órát tudok állni s azt is 5-10 perc szünetekkel.Tehát még gyenge vagyok. Plusz a köhögés még mindig tart most már jobb egy picit de még nem múlt el. S az orrom már nem folyik de még náthás hangom van.( 2napja járt le a karantén.)


Csak vitaminokat szedtem,szedek. Csak első-két nap szedtem Cataflanot, Benuront s abból se marék számra hanem 1-1.

2022. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!