Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztaltatok nagymértékü...

Tapasztaltatok nagymértékü pulzuscsökkenést ?

Figyelt kérdés

Én sétáltam feszűlt voltam 140-körűl volt a buszon 90-95 , de volt egy 50-es érték az okos órám szerint , reggel hasonló történt 120- majd megkötöttem az utcán mind kettő cipőm , és 54-et jelzett.

Aggaszt a dolog



2022. jan. 29. 02:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Az okosórák nem túl megbízhatóak pulzusmérés szempontjából.


Az ilyen mértékű pulzus ingadozásokat megéreznéd és nem csak a számokból jönnél rá.


Rendes vérnyomásmérőt használj.

2022. jan. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj teszteltem az órát , a kálváriám kb 8 hónapja tart azért vettem , azt tapasztaltam hogy a fejem erőssebb lehajtására megy le , volt hohy olvasás közben 37 , filmnézés tableten 40 , ezeket megéreztem , 40 - fölött nem. Választ nem kapok , sok magán dokinál voltam + sűrgősségi , pszichológushoz küldtek
2022. jan. 29. 02:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Választ itt végképp nem fogsz kapni, keresni kell akkor egy normális magán kardiológust. Ő majd ad 24 órás vérnyomásmérőt és kielemzi, hogy mi zajlik le a cardiovascularis rendszeredben.


Olyan nincs, hogy egyik orvos sem mond semmit, maximum azt mondják, hogy minden rendben. Ha egy orvos látta nálad ezeket az értékeket és nem mondott rá semmit akkor keresni kell másikat.

2022. jan. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Azt meg ne felejtsd el megkérdezni, hogy miért küldenek el pszichológushoz.


Valamit csak mondanak.

2022. jan. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak magánba voltam , a legtöbb nem vett komolyan aki meg igen , vizsgálatokat vsinált de nem vezetett eredményre. Valaki segítsen!!!
2022. jan. 29. 03:14
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mi a kérdés? Az orvosi eszközök megbízhatóbbak, szóval az órád mutat hibás értékeket. Nyilván azért küldtek el pszichológushoz, mert hipochonder tüneteket mutatsz.
2022. jan. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Vágy ha megerősítették a pulzus ingadozást és nem hipochondria, akkor pszichés okra gyanakodnak, mert szervi elváltozást nem látnak. Ez akkor is így lesz, ha az atyaúristenhez mész szervi átvilágítására.
2022. jan. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
És miért nem mész pszichológushoz? Nem véletlenül küldtek oda... Nincsen szervi elváltozásod, amit több orvos is kijelentett. Hipochonder vagy, ha folyamatosan figyeled a pulzusodat.
2022. jan. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen , ez is igaz , folyton figyelem , de azért az orvosok egy részét elgondokkodtatta a mért adat pláne hogy korábban is volt hasonló de akkor pulseoxival , az órámat ők is objektívnek tekintik. De megoldás nincs , szerintem nem is lesz míg el nem vesztem egyszer az eszméletem vagy valami hasonló , bár szerintem már jó régóta állhat fenn ez a dolog.
2022. jan. 29. 13:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Az orvosok elmondták neked a megoldást. Pszichológus...
2022. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!