Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hete beteg (lehet, hogy...

Két hete beteg (lehet, hogy covid) emberhez elmehetek délután látogatóba?

Figyelt kérdés

3 Pfizer oltása van, lázas volt 4-5 napig, még köhög.


Fertőz még vajon?

Mikor én beteg voltam, december január között, csak februárban engedett a doki rokonhoz. De én nagyon beteg voltam.


2022. jan. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha még köhög, akkor fertőz.

Ez a kérdés egyébként komoly? Józan ész vagy valami?

2022. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem van. Nem megyek el. Csak véleményekre vagyok kíváncsi.


Az oltásra hivatkozva mászkál, dolgozik, tesztet nem csináltat, mivel ő oltott.


Én vagyok a rossz, hogy nem megyek el délután..


Hihetetlen a hozzáállása.

2022. jan. 29. 12:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van amúgy részben. Viszont az nem teljesen igaz, hogy amíg köhög, addig fertőz. Én 2020 decemberben voltam covidos, és a mai napig köhögök. Pedig már nem vagyok fertőző (tüdőkárosodásom van).
2022. jan. 29. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nem úgy működnek amúgy, hogy te most oda elmész és 10000%, hogy 1,5 nap múlva hót lázasan fogsz fetrengeni az ágyban.

Én csókolóztam tüszős mandulagyulladással (nem egyszer, hanem napokon át többször) és a csajnak semmi baj nem lett.

Ezek véletlenszerű dolgok gyakorlatilag, rengeteg mindentől függenek, lehet, hogy valakinek elég, hogy ha felé fújja a buszmegállóból a másik ember levegővételét a szél és annyi neki. Másnak meg beleköpködhetsz a szájába, akkor sincs semmi.

Nyilván értelmetlen kockáztatni, csak, hogy ezek nem ilyen fekete-fehér dolgok, még ha szeretnének is úgy látni.

2022. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!