Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a tüdőmből köhögök az...

Ha a tüdőmből köhögök az minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés

Múlt hét végén megfáztam. Azóta volt láz, száraz köhögés, hurutos köhögés aztán száraz megint.


Kb egy fél hete kevesebbet köhögök, de jobban fáj. Olyan mintha a tüdőm aljából köhögnék.


Orvosnál múlt hét eleje óta nem voltam. Akkor csak fájdalomcsillapítókat javasolt másfél hétig.



2022. jan. 31. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A megfázásé?!

Honnan máshonnan köhögnél ugyan, ha nem a tüdődből...

2022. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Máskor amikor megfáztam sosem köhögtem így. Inkább a torkom szokott fájni a köhögéstől, most meg az egész mellkasom fáj.


Emiatt fura.

2022. jan. 31. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit fura ez a megfogalmazás, de lehetséges az, hogy ez most mélyebbről jön, pl. a nagyhörgőkből, vagy ha volt tüdőgyulladás, akkor attól lehet köhögni,az nyilván a tüdőszöveteket is érintheti. Illett volna erre valamilyen kezelést is adni főleg, hogy lázad is volt.
2022. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!