Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bevált módszereket szeretnék...

Bevált módszereket szeretnék kérni megfázásra, esetleg lázra?

Figyelt kérdés
Egy hetet szeretnék kihagyni a suliból, megírtam a felvételit, és ebben a tanévben összesen még csak 4 napot hiányoztam. Elfáradtam. Ennek 2 oka van. Az egyik, hogy sok volt a tanulnivaló, de ez apróság. Viszont el kell, hogy mondjam, az osztálytársaim rendszeresen viccet űznek belőlem, mintha én egy érzések nélküli ember lennék. Az elején még vicces volt, de már sírva gyaloglok be az iskolába, sokszor nem volt erőm bemenni, ezért az első órán kint álltam és pánikoltam. Nem arról, van szó, hogy nem tudom megvédeni magam, mert nem egy-két emberről van szó, hanem az egész osztályról. Harmincan vagyunk. De szerintem ezalatt már annyi energiám sem maradt, hogy megvédjem magam egy ember megjegyzéseitől. Ez kb. 3 hónapja tart, és kialakult a szociális szorongásom. És ez csak egyre rosszabb lesz. Pedig régen életvidám, lelkes és nyitott voltam. Szóval tényleg nagyon elfáradtam. Édesanyámmal élek, és a nevelőapukámmal. Több, mint egy hónapja kérem, hogy hadd mehessek pszichológushoz, de nem tesznek semmit. A család többi tagjához is fordultam már, de reménytelen. Azért szeretnék mindenképpen beteg lenni, hogy lássák, nem színlelem. Amikor arra keltem, hogy szörnyen fáj a torkom, szóltam, de lázam nem volt, így ordítozva beküldött iskolába. Hozzátenném, hogy igen erős az immunrendszerem. Tegnap éjszaka a hatalmas szélben kiültem vizesen az erkélyre 20 percre. Semmi bajom. Ettem krétát, vedeltem a fagyit, kimentem sétálni trikóban és semmi. Viszont a hányásra gondolni sem tudok. A segítségeteket szeretném kérni, akár megfázással kapcsolatban, akár a szorongással. Lány vagyok, mellesleg.

2022. jan. 31. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!