Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Covid okozhat ingadozó...

A Covid okozhat ingadozó vérnyomást?

Figyelt kérdés

Egy éve nagyon fájt a fejem, elmentem kardiológushoz ahol ingadozó vérnyomást mértek. Emiatt gyógyszert szedek azóta. Akkor nem teszteltek sajnos, de akörül emlékszem, hogy akkor kezdődött hogy furán éreztem az ízeket szagokat egy jó fél évig. Arra gondoltam hogy az is lehet hogy Covidos voltam és amiatt volt kilengés a vérnyomásomban.

Nem lehet, hogy akkor nem is kéne gyógyszert szedni? Amúgy mindig jókat mérek azóta.



2022. febr. 1. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért érdekes ez mert fiatal vagyok, egészséges. Sportolok és még csak a családba sem volt sosem senkinek vérnyomásproblémája
2022. febr. 1. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A covid is okozhat, de sokkal többen vannak akiknek maga az oltás váltotta ki, es azóta is gyógyszert kell szedniük.
2022. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit szedsz?
2022. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2,5mg coverex as-t.

Akkor nem voltam oltva

2022. febr. 1. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!