Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi időnek kell még eltelni...

Mennyi időnek kell még eltelni, hogy nálunk is megszűnjön minden korlátozás, az enyhe lefolyású omikron variáns hatására?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 1. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Min 1 év.
2022. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem enyhe az omikron!


Én most kaptam el és három oltáson már túl vagyok. 39 fokos láz, gyengeség, torokfájdalom, hidegrázás, fülfájdalom és fülcsengés főleg éjszaka, ugatós köhögés és iszonyú gyengeség. Ellenségemnek nem kívánok ilyet.

2022. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
és hozzáteszem még hogy 28 éves férfi vagyok!!! Eddig azt hittem bivaly az immunrendszerem... tévedtem ez brutális betegség!! Mindenki vigyázzon magára, egymásra!
2022. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Jobbulast 2es!
2022. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. Honnan tudod, hogy az omikront kaptad el? Még a deltát is el lehet kapni. Na az okozhat ilyesmit amiket írsz. Omikronra kivétel nélkül minden orvos/virológus azt mondja, hogy enyhébb és légzőszervi gondokat már nem nagyon okoz, ami kórházi ellátást igényelne. Jobbulást kívánok.
2022. febr. 1. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
5-ös! Onnan hogy megszekvenálták a PCR mintámat és az omikron variánsra lett pozitív a mintám.
2022. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nézik, aki most megy pcr tesztre vagy külön kérted? Mióta vagy beteg? Azt is mondják, hogy gyorsan lecseng, akkor ez se feltétlen így van? Mikkel szúrattad magad?
2022. febr. 1. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 oltással az omikron leteper? Én nem vagyok oltva, és kb meg se éreztem. Nem kötekedés, de nem fura ez?
2022. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8, fura, de meg ne szólalj, mert azonnal megvádolnak hogy konteós vagy. Nagybátyám 2 oltás után elkapta, és olyan rosszul volt hogy alig tudott lélegezni. Persze az oltás ennek ellenére is hatásos, és aki nem oltatja be magát, az egy szemét bűnöző, aki embertársait veszélyezteti.
2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Aki konteózik, az elég alacsony szellemi szinten van, annak a véleményére nem szabad adni😉
2022. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!