Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha Covid gyanús lesz valaki...

Ha Covid gyanús lesz valaki akkor hogyan tovább ?

Figyelt kérdés
Oké, hívjuk fel a körzeti orvost. Aki már átesett rajta leírná a folyamatot ? Mittudom én, kijönnek a szkafanderes emberek...stb...stb. Szóval hogyan zajlik az eseménysor ?
2022. febr. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek szkafanderesek. Hívd fel, a doki fogja tudni elmondani, hogy hogyan tovább. Sokmindentől függ. Ő tudja, hogy mi mindentől.
2022. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont most vagyok covidos. Felhívtam az orvost. Elmondta milyen vitaminokat javasol és azt, hogy mikortól vagyok karanténban. Mondta, hogy kér tesztelést, de nem tudja, mikor lesz esedékes. Így megegyeztünk, hogy inkább magánban megcsináltatom. Foglaltam időpontot és szépen elmentem a tesztelő helyre. Mondjuk 19 ezrem bánta, de 6 órán belül volt eredmény.

De olyat is hallottam, hogy az orvos kért tesztet, de a páciensnek szintén mennie kellett a tesztállomásra, tehát nem mentek ki házhoz.

Mindkét eset Budapest.

Viszont vidéken egy ismerősnek ahogy megrendelte az orvos a tesztet, már másnap házhoz mentek.

Szóval változó.

2022. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

nincs szkafanderes ember.. hozzám kijött egy szakadt mentőautó, 1 betegszállító sofőrrel. Csinált egy gyorstesztet.. mivel negatív lett vett még egy mintát amit elküldött pcr-re. 2 nap után ügyfélkapun láttam, hogy az is negatív.


Felhívtam a háziorvost, mondtam hétfőn megyek dolgozni, mert jól vagyok, mondta ok, zárja a táppénzt.

2022. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felhívtam a háziorvost pénteken, küldött emailen OSZIR bejelentő lapot azt kitöltöttem viszsaküldtem neki és Ő értesítette a OMSZ-t hogy végezzék el a tesztet.


Vasárnap kijöttek egyik orrból gyorsteszt negatív lett, vettek még PCR tesztet is másik orrból kedden megkaptam az eredményét hogy pozitív.


Jelenleg felülfertőződtem baktériummal, fulladok nehezen kapok levegőt félek hogy kórházba kerülök éjszaka izzadok és fáj a torkom, fülem!

2022. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást! Remélem, a kórházat megúszod! Tudja az orvos, hogy fulladsz?
2022. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. Nincsenek tüneteim, csak gondoltam felkészülök, ha esetleg elkapom. Sosem lehet tudni.
2022. febr. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!