Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lúdtalpasként nektek mennyire...

Lúdtalpasként nektek mennyire fáj a lábatok alapból (tehát nem sportolsz, nem hordasz magassarkut stb)?

Figyelt kérdés
A betétet ti hordjátok vagy nem használ?

2022. febr. 3. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár én 24/f vagyok de nekem sétálni is kényelmetlen, olykor-olykor nehéz. Talpbetétek meg nem hordok.
2022. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Nem hordok betétet, de tervben van.
2022. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj, nem hordok magassarkút, nem tervezek betétet venni.
2022. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38 éves nő vagyok.Esténként fáj,nem hordok betétet
2022. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Cipőben nem tudok hosszabban menni. Papucsban, mezítláb jobb, de úgy is szokott fájni.
2022. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon séták után úgy fáj, mintha ezernyi tűt szurkálnának a talpaimba. Sosem hordtam betétet, talán majd egyszer rászánom magam. Gyerekként a heti 5 tesivel ez az érzés állandó volt, hétvégén mire kezdett volna javulni, kezdődött elölről az egész fájdalom. Akkoriban megszoktam, hogy ez az életem része. Azóta egyetemre jártam, nem mozogtam annyit, nem volt sok gond. Most félek, ha munkába kell majd járni, akkor mi lesz. Nekem egyébként ortopédián mindig nézték, és mindig határeset volt, hogy kellene-e talpbetét vagy nem, sosem kaptam végül, de utólag lehet kellett volna, akkor még talán lehetett volna korrigálni. Sportnál mindenképpen fáj, hétköznaponként csak nagyobb túrák után. Viszont nőként lehet elvárnák tőlem a magassarkút, amit csak vizsgákra vettem fel pár alkalommal, és az iszonyatosan megterhelt, nagyon fájt utána a lábam, talpam, de a vádlim, még a gerincem is. Nem járhatok sportcipőben majd, és a balerinacipőket sem bírja a lábam, de valami elegáns kényelmes cipőt muszáj lenne találnom, mert magassarkúzni nem tudok.
2022. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok, már kiskoromban megmondták, hogy lúdtalpas vagyok. Semmilyen hátrányát nem érzem, órákig, és kilométereken keresztül tudok sétálni

fájdalom nélkül. Sajnálom, ha másnak ennyire nagy gond a lúdtalp :(

2022. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom,hogy súly függő is.Amikor túlsúlyom volt,sokkal jobban fájt a lúdtalpam..Mikor csak 3-4 kilót is sikerült ledobnom a talpam,bokám is jobb volt
2022. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!