Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőembólia nehéglégzéssel?

Tüdőembólia nehéglégzéssel?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok. Bizonyos okból elhagytam a gyógyszerem, aminek lehet a mellékhatása, hogy néha nehezebbnek érzem a levegővételt.. de ez is csak akkor ha nagyon figyelem magam.

3 napja műtöttek nőgyógyászatilag. Trombózispanelt korábban csináltak. Csak MTHFR heterozygota vagyok, ami elvileg nem véralvadást gátol.

Most nem tudom eldönteni, hogy a pánik már csak, vagy tényleg nehezebb a légzésvétel.

Pulzoxival mértem, 99% folyamatosan.

Teljes félelmem az utóbbi napokban a tüdőembólia.. 2 napja volt mellkas és szív röntgen. Minden rendben volt. Ettől még lehet gond?

Kérem olyan írjon aki normálisan megérti talán, miért nehezebb ez nekem.

Köszönöm :)



2022. febr. 3. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod,nyugodj meg! Tüdőembóliád biztos nincs.Nehéz légzés a túl száraz vagy a túl meleg levegőtöl is lehet...
2022. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Senki sem tudja eldönteni ez alapján csak orvosi viziten, lehet embólia is persze, de hogy nálad mi van, az passz. A mellkas röntgen nem tudom milyen fajta volt, de az nem feltétlen mutatja ki, a szív röntgen nem tudom mi, olyan nem létezik.
2022. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! Köszönöm. Azóta picit lenyugodtam, minden rendben.

Majd picit rámtört megint, akkor minimálisan éreztem. De próbálok inkább megnyugodni :)


2-es köszi!

2022. febr. 3. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!