Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Homloküreg gyulladás komoly...

Homloküreg gyulladás komoly betegség vagy csak „rinya“ jó indok a lógásra a melóból?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony komoly betegség .
2022. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak mert annyira komolynak azért nem tűnik ha kutyarosszul voltam de tényleg kutyarosszul bekaptam 1 szem bogyót (antibiotikum) és mintha elfújták volna a betegséget.
2022. febr. 3. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteket elfújhatja, de attól még a gennyesedést okozó baktériumok ottmaradhatnak és felemészthetik a csontokat is, a felszabaduló méreganyagok pedig erősen rontják az agyi működéseket.
2022. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
betegség, nem rinya.
2022. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos szövődményei lehetnek. Szerencsés vagy, ha hamar enyhültek a tünetek, én ha el kapom, 4-5 napig is szenvedek, ha megmozdítom a fejem, míg egy tüdőgyulladást lábon kihordtam (későn derült ki). Szóval változó még egy adott egyénnek is, hogy mikor milkyen lefolyása lesz.
2022. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem azóta is szeded az antibiotikumot, mert ha csak egyetlen egy szemet vettél be, az semmit sem ér.

Véletlen műve, hogy utána lettél jobban, egy szem gyógyszertől esélytelen.

2022. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!