Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyál tesztek mutattak már...

A nyál tesztek mutattak már valakinek pozitív eredményt covidra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 04:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha a köpősre gondolsz akkor igen, a páromnak fixen pozitív lett, de én pl a pálcásat is szájban használtam és az is pozitív volt.
2022. febr. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi igen arra.
2022. febr. 7. 05:13
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen, halvány, de látható lett a csík.
2022. febr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém egyértelmű pozitív lett.
2022. febr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen gondolkodtam én is.


Az elmúlt időszakban a családban többen betegek voltunk és sokszor azután, hogy a munkahelyen covidos lett egy kolléga. Ennek ellenére a nyál teszt mindig negatívat jelzett.


De akkor úgy tűnik mégis működik ha van akinek pozitív lett.

2022. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan megbizhato termeszetesen, mint a pcr teszt, de sok ismerosomnek kimutatta a virust. Nekem negativ lett a nyalas teszt, orrbol vett minta viszont pozitiv.
2022. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy kimutatja, de szerintem kb. 50% hatékonysággal. Ezt meg ugye a pénzfeldobás is tudja sokkal olcsóbban. Ha pozitív, azt el lehet fogadni, de ha negatív, az semmi információt nem jelent.
2022. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tünetek vannak, akkor hiába negatív, nem számít semmi és legalább 3 nap kell elteljen az első tünet megjelenésétől. PCR mond biztosat ilyenkor. Ismerősömnek is negatív volt, aztán az orvosa elküldte tesztpontra, ott is negativ lett a gyorsteszt és a PCR is.
2022. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, másképp nem engedélyezték volna őket.
2022. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!