Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a bal alkarom 17 évesen?

Fáj a bal alkarom 17 évesen?

Figyelt kérdés
Mitől fájhat a bal alkarom 17 évesen? Ma fájt ugyanúgy bal oldalt a combom is, a combomat nagyon sokszor "húzza a görcs" vagy mi, de néha, pár naponta már a bal alkarom is fáj. Lehet anginám van, vagy szívroham? Szokott nyomni a mellkasom is, de mindig csak este amikor nyugiba fekszek az ágyban. És alapból pánikbeteg vagyok, és generalizált szorongással vagyok diagnosztizálva. Most is izzad a tenyerem ahogy írom le a kérdést, nagyon félek.

2022. febr. 7. 19:56
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ja és olyan ez az alkar fájdalom hogy hullámzik, van hogy 1 percig jó és 1 perc mulva megint elkezdi igy huzni benne a görcs vagy nem tudom
2022. febr. 7. 19:58
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez bal alkar rák. Direkt a 17 éveseket támadja.


Ember, nincs semmi bajod azon kívül, hogy qrvasok időd van magaddal törődni. Sportolj, keress valami hobbit... Vagy ennél még a számítógépes játék függőség is jobb...

2022. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
De valamitől csak fáj. Valamit jelez a szervezetem nem? mellkasi nyomás, bal alkar fájdalom. Lehet holnap már fel se kelek
2022. febr. 7. 20:02
 4/41 A kérdező kommentje:
Van hobbim, minden nap sportolok, boxra járok és kondiba
2022. febr. 7. 20:02
 5/41 anonim ***** válasza:
És a háziorvosod mit mondott?
2022. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
hát még kb 1 éve mentem el hozzá mellkasi nyomás miatt. hallott valami szívzörejt is, de a kardiológus csinált egy ekg-t meg egy ultrahangot, meghallgatta a szivem es mondta hogy ártalmatlan zörejt hall, és hogy semmi nem mutatott ki semmi bajt. De attól még egy ekg meg az ultrahang nem feltétlen mutat ki mindent, csak az MRI meg a CT.
2022. febr. 7. 20:08
 7/41 anonim ***** válasza:

Aha… mri meg a ct ….azoknak mi köze az ekg-hoz?


“ minden nap sportolok, boxra járok és kondiba ”

Amúgy meg menj el ortopédiára és reumatológiára!

2022. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ember, ki mondta hogy az ekg-nak köze van az mri-hoz és a ct-hez? Maga a kardiológiai speciális vizsgálatok része, és az mutatna ki minden szart. mindenki azthiszi hogy elment egy ekg-ra és akkor jaj ő milyen egészséges. Aztán volt olyanra is precedens hogy ekg full jó, ultrahang full jó, ct után meg 10 perccel műtötték.
2022. febr. 7. 20:14
 9/41 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy. Ez csak a fejedben van. Gyógyszereket nem kapsz? Mondjuk durva, hogy 17 évesen itt tartasz, de más bajod tuti nincs.
2022. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nem, nem a fejemben van :D úgy huzza a görcs a bal alkaromat hogy majd besz*rok, mellkasi nyomást se tudsz olyat beképzelni hogy azthiszed mindjárt megfulladsz.
2022. febr. 7. 20:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!