Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A feleségem máj beteg.Hepatiti...

A feleségem máj beteg.Hepatitis Cje van. Milyen hatással lehet rá a covid ? Szinte biztos hogy elfogja kapni hiszen benne vagyok én is.

Figyelt kérdés
A feleségem 22 éves a lányom 5 a fiam 1 szerintem mindannyian elkaplyuk milyen sulyos lehet ? Eléggé félek.

2022. febr. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A hepatitis C növeli a súlyos lefolyású covid esélyét. Feleséged jelenleg milyen kezelésben részesül?
2022. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre negativ a covid tesztje igy nem kezelik.
2022. febr. 11. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hepatitis C miatti kezelésre gondoltam...
2022. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lezelő orvosa mar nagyon regota nem irja ki vizsgálatokra.igy nem tudom vane még neki egyáltalján de azt tudom hogy vólt.
2022. febr. 11. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pechje van, akkor pl meg is halhat, ha nem kezelik az alapbetegséget.
2022. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy hepatitis c beteget, aki még oltatlanul volt koronás, de ő bőven 50 felett volt. Elég súlyos lefolyású lett neki, a kórházban azt mondták, épphogy időben jött be. Hónapokra táppénzre is került utána. De ez megtörtént olyannal is, aki tudomása szerint teljesen egészséges volt. Meg egészségtelen, alapbetegségekkel élő emberek is rengetegen enyhe tünetekkel vészelték át a covidot.

Szóval a hepatitises akit ismerek lehet, hogy hepatitis nélkül is pont ugyanígy járt volna a coviddal. Teljesen kiszámíthatatlan.

Remélhetőleg nem lesz baj, a mostani variáns azért már a többségnek enyhe.

2022. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem minden rendben lesz eddig elég jól viseli nagy lazai vannak izom és vese fajdalmai a fule is fáj meg a feje,tegnap este volt egy láz görcse is de már jobban van. Remélemnnemnis lesz rosszabb a felsoroltaknál.
2022. febr. 13. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!