Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van hányásos hasmenéses...

Van hányásos hasmenéses betegségetek? Negatív covid tesztel?

Figyelt kérdés
Azért negatív covid tesztel ,mert ez nem az! Nálunk nagyon erős alhasi fájdalommal kezdődött kb 2 órán keresztül utána jött a hányás úgy 30-40 percenként 1 korty víz is vissza jött meg konkrétan a semmi is 2-3óra után még társult a hasmenés is a hányással fel váltva. Kb 12 óra alatt nagyon könnyen ki lehet száradni...

2022. febr. 12. 04:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem hallottam hányós, hasmenős járványról covid előtt. Sosem.
2022. febr. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A lényeg azért írtam bele ,hogy ne az legyen az első reakció, hogy biztos covid....

(Inkább kis gyerekének válasza érdekel)

Ezt el felejtettem bele írni. 😔

2022. febr. 12. 04:50
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
De itt nincs is kérdés. Csak leírtad, hogy hánytok, fostok, a teszt negatív.
2022. febr. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdéses hogy másnak is van? Mert ha lesz másnak lenne hozzá kérdésem, hogy mivel tudott esetleg segíteni a gyerekének. IQ bajnok...
2022. febr. 12. 05:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van, bár nem értem hogyan lehet az hogy ezt egy felnőtt ember itt kérdezi vagy hogy nem tudja hogy mi jó hasmenés-hanyós vírusra ami minden évben ősszel-télen jelenik meg.

Főtt krumpli, sok víz esetleg hús levesnek a leve ami fogyasztható

Probiotikum nagyon jó, de aminek ki kell jönnie az jojjon ki, majd elmúlik.

2022. febr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Calici
2022. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5 orvosi javaslatra nem ihat sok vizet csak keveset,mert a sok víz ki jön így nagyobb az esélye a kiszáradásnak nem rúdon ezt egy felnőt, hogy nem tudja..
2022. febr. 12. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!