Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Valaki?

Mi lehet ez? Valaki?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beteg vagyok vagy legyengül a szervezetem,a szám szélén piros viszkető égő folt jelentkezik. Idegesítő. Ha elmúlik a betegség ez is elmúlik. Egy tipp esetleg?

2022. febr. 13. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Herpesz.


A herpesz általában kicsi gyerek korban megferőz és utána örök életben ott lesz a szervezeted "legmélyén", szunnyadó, vár, várakozik és ahányszor az immunrendszered gyengül, akkor bukkan fel és betegít meg.

2022. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megfertőz
2022. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony herpesznek tűnik, ahogy egyes írja. Ha érzed, hogy kezd kijönni, kend be Silicea géllel. Ez természetes, kovasavból van. Vagy nemrég itt írta valaki a Curiosa gélt, az is jó rá. Persze a legjobb, ha egészségesen élsz, és nem betegszel meg, mert akkor a herpesz sem jön elő.
2022. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A leghatékonyabb a Zovirax krém. Legyen mindíg otthon és amint érzed hogy bizsereg a bőröd, kenj rá, akkor visszafogja és nem tud kifejlődni.
2022. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es voltam és 4-es
2022. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
4: A Zovirax nekem nem jött be, ráadásul vegyszer, a gyógyszeripar haszontalan (és akkor finoman fogalmaztam) terméke.
2022. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajjistenem... ha a butaság fájna....

Vegyszer bakker.... a fogkrem is vegyszer, sőt a salátadresszingben lévő ecet is.... stb stb...


Lol

2022. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 scamdemic ***** válasza:
100%

Oké, 7-es, akkor moss csak fogat pl. fluoridos fogkrémmel.

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=jjOW1wEM2BU

2022. febr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!