Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjjelente nagyon kiszáradok....

Éjjelente nagyon kiszáradok. Vajon miért van ez? Lehet a többi dologgal együtt cukorbetegség tünete?

Figyelt kérdés

Hajnalban, reggel többször is arra kelek, hogy ki vagyok nagyon száradva. Ilyenkor kikészítek magamnak egy palack vizet az éjjeli szekrényre, és az el is fogy. Majd megyek pisilni. És ezt egy éjszaka folyamán többször is eljátszom. Nap közben pedig normális mennyiségű vizet iszom. (8 pohár)

Levideóztam telefonnal magam alvás közben, és megnéztem, hogy nem-e alszok nyitott szájjal. De nem. Amúgy alvás előtti olvasás közben is szomjas tudok lenni. A sebeim lassan vagy sehogy sem gyógyulnak, fáj a hüvelykujjam néha, és a nagypapám (aki már nem él), ő diabéteszes volt.

Ez így lehet annak a jele? Csak azért mert már sokszor utánanéztem, és lehet, hogy bemesélem magamnak, de már annyira elhiszem, hogy a testem tudatosan tüneteket produkál. VAN ILYEN. Szerintetek?


2022. febr. 22. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz,kérj egy beutalót a körzetitől és menj el vérvételre
2022. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy 8 pohár elég kevés, legalább 2 litert kéne.

Hány éves vagy? Hány kiló?

A sok ivás valóban tünete lehet, de ez egyáltalán nem tűnik soknak. A lassult sebgyógyulás is, de fontos lenne tudni, mit tartasz te lassúnak. Hónapok?

2022. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2! Igen,a 8 pohár nem túl sok, de éjszaka nagyon szomjas vagyok. A lassú sebgyógyulás pedig attól függ milyen seb. Ha megütöm valamimet, 1-2 hónap. Ha horzsolás, ÉVEK...

Köszi a választ!

2022. febr. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!