Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A légszomj, fulladás együtt...

A légszomj, fulladás együtt jár az alacsony véroxigénszinttel?

Figyelt kérdés

Ha 99-es a véroxigénem és időnként érzem, hogy nagylevegőt kell vennem akkor az valószínű lelki eredetű? Hozzátenném, hogy párom mióta kovidos volt és előjött neki egyfajta inger hogy mély levegőt vegyen azóta tart ez nálam is. Illetve, hogy ilyen nagyokat sóhajtozok, ettől lehet, hogy szédülök, magasabb pulzusom meg hasonló tünetek?


Ezeket a mélylevegőket egy erőltetett levegővételnek kell érteni.


Köszönöm!


2022. febr. 25. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hónapja időnként így veszek levegőt.
2022. febr. 25. 12:07
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, még valami. Ezeket a levegőket erőltetetten veszem, tehát nem egy sima sóhaj hanem erőlködve.


Köszönöm és bocsánat az összeszedetlenségért. :)

2022. febr. 25. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Asztma is lehet.
2022. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt hallottam. Csak fura, hogy pont azután miután a páromnak előjött egy ilyesfajta tünet. Közben féltem, hogy én is elkapom ezt a nyavaját.

Ezért gondoltam, hogy ez valami szellemi hülyeség lesz, mert gyanús hogy pont attól a naptól kezdve. :) Mindez volt november végén.

2022. febr. 25. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!