Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jelennek meg nagy...

Miért jelennek meg nagy gyulladt pattanások a hasamon?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már hasonló? Kiderült, hogy mitől van?


Általában egyszerre csak egy-kettő nagy, nagyon fájdalmas, gennyes pattanás van a hasamon, de ha valamelyik elmúlik, megjelenik egy másik helyen egy új. Így végül mindig ott van egy vagy kettő, de nem több.


Úgy érzem, a szervezetem ezzel jelzi, hogy valami nincs rendben, de eddig nem sikerült kideríteni, hogy mi.


Természetesen, voltam orvosnál, először a háziorvosnál. Ő azt mondta, hogy gyulladás lehet a szervezetemben, ettől van. Beutalt mindenhova, keresték a gyulladást, de nem találtak sehol.


A bőrgyógyász viszont csak arcokat vágott, felírt egy szteroidos krémet, ami ártott és nem gyógyított. A krémtől minden pattanás még jobban begyulladt és fájt.


Elmentem egy másik bőrgyógyászhoz, aki csak annyit mondott, viseljek kényelmes, széles pamut ruházatot, majd elmúlik. Nem múlott el!



2022. febr. 26. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hormonalis is sztem, legalabbis nekem a hatamon volt ilyesmi regebben, az miatt.

Hany eves vagy?

2022. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Magas vércukorszint?
2022. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
53 éves vagyok. A vércukorszintem egész életemben rendben volt. Most is van egy friss vérképem (más ok miatt készült) és az tökéletesen jó, a cukor nem magas.
2022. febr. 26. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a hormonokról és a vércukorszintről írtatok. Az orvosoknak ez eszükbe sem jutott!
2022. febr. 26. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hormonális
2022. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Májprobléma
2022. febr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!