Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek HIV pozitiv?

Lehetek HIV pozitiv?

Figyelt kérdés

Sajnos van eselye hogy eltudtam kapni.

A nyirokcsomom a nyakamba egyfolytaba be van dagadva vegog,elmulik par napra,majd a legkisebb szeltol is ami er be dagad ujra,nagyon fogekony vagyok a betegsegekre,pici viszketo kiutesek szoktak kijonni a hasamon,mellemen,a szajpadlasomon kemeny csomo alakul ki,majd elmulik

Nyirok csomora az orvos egy antibiotikumot irt csak fel,egyenlore semmi valtozas

Kerlek titeket csak normalis valaszokat adjatok


2022. márc. 2. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Borgyogyasz a kiutesekre aztmondta feherje erzekenyseg,de sosem voltam,ill a gyogyszertol sem javult amit irt
2022. márc. 2. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolim van teszt, ami megbízhatóbb, mint a covid.

És mindenek előtt megbízhatóbb mint a gyakoris látók.

2022. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Lehetek HIV pozitiv?

Sajnos van eselye hogy eltudtam kapni."


Akkor tudod a választ... De reméljük, hogy mégsem vagy pozitív. Tényleg ne innen várd a megoldást, hanem az orvosra bízd magad.

2022. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es minden szurohelyen maradhatok anonim?
2022. márc. 2. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátod erre az internet. De jó hír, hogy ma már teljes életet lehet leélni HIV-pozitívan (tünetek és fertőzőképesség nélkül). Mindenképp menj tesztre, mert a legfontosabb, hogy minél hamarabb kiderüljön és kezelve legyen, HA tényleg az van neked.
2022. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!