Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomásom miatt fájhat a fejem?

Vérnyomásom miatt fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Az előbb hirtelen nagyon erős fejfájás tört rám, a halántékomnál éreztem feszítő nyomó érzést illetve a fejem tetejen ilyen bizsergő érzést. Ez elmúlt aztán pár perc múlva újra előjött majd újra elmúlt. Szedek kiugró vérnyomásra gyógyszert de mindig jó vérnyomásértékeket mértem az elmúlt egy évbe mióta szedem, csak jelenleg munkába vagyok és nem tudom megmérni. Félek, hogy a vérnyomásom ingadozhat, és azért fáj a fejem, és képes vagyok ilyenkor arra gondolni hogy mindjárt agyvérzést kapok.

Reggel bevettem a gyógyszert ugyanúgy mint mindig.

19/f



2022. márc. 3. 09:10
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Magas vérnyomásnál általában a tarkó szokott fájni.
2022. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre való a vérnyomásmérés. Meg kell mérni. Ha magas, attól fáj. Ha nem magas, nem attól. Nem bonyolult dolgok ezek.
2022. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 évesen mit szedsz te kiugró vérnyomásra? És mitől van magas vérnyomásod? Hogyan diagnosztizáltak?
2022. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es, mint írtam is, nem a műszerrel megyek ide-oda, nincs most nálam.


3-as: Coverex AS 5mg-ból szedek, fél adagot (napi2,5mg). Fogalmam nincs mitől van, a családban sem volt senkinek. Elhízott sem vagyok, sportolok is. Úgy diagnosztizálták, hogy egy éve durván fájt a fejem és kaptam 24 órás műszert ahol voltak 150-es kiugrások párszor, de az aznapi mérések átlaga tökéletes volt. Azóta szoktam méregetni magamnak is, de magasat még sosem mértem.

2022. márc. 3. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszer szinten tartja, azért nem ugrál azóta.

Nem lehet, hogy inkább az időjárás viseli meg a fejed?

2022. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!