Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan elviselhetetlen bordako...

Lassan elviselhetetlen bordakozi fajdalom, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
4. Napja egyre jobban fáj a bal bordam oldalanal két bordam között, szerintem az ideg.. Az a nehezito tényező hogy 8 honapos terhes vagyok. Mondják hogy a baba nyomja de nem hiszem, ennyire nem fájna az, ráadásul nem is úgy van fordulva hogy elerne odáig. Próbáltam jegelni, melegiteni, masszirozni, vettem be paracetamolt, többféle gyógynövényes krémet, hideget, meleget, végső ketsegbeesesemben algopirynt, semmire nem reagál, de napról napra egyre jobban fáj, azt sem tudom hogyan fogok aludni mert csak és kizárólag egy pózban tudok ülni, megmozdulok kicsit is, jobbra vagy balra már csillagokat látok a fájdalomtól. Se ülni se hajolni semmi. És ötletem sincs hová kihez forduljak, rontgen nem lehet terhesen, gyógyszer nem lehet terhesen, pihenjek jegeljem az meg semmit nem ér, ráadásul hogy, lehet ülve pihenni/aludni??
2022. márc. 4. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A védőnőtől nem kértél tanácsot?
2022. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, kozolte hogy birjam ki március végig utána már nem lesz koraszülött a gyerekem.... 🤷‍♀️
2022. márc. 4. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Jófej 😬.

Háziorvosod?

Esetleg nincs ilyen kineziotape-s ott helyben? Azt szokták még dicsérni nagyon.

2022. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugye?

Haziorvosom elérhetetlen volt eddig is, hétfőn tudom újra próbálni.

Sajnos a tape-re allergiás vagyok, amúgy pont kedden voltam manualtherapian de sajnos amúgy sem lehet már járni az utolsó hónapban 😔

2022. márc. 4. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ooo, ez extra szívás😬

Kitartást kívánok! 🤗

2022. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, igen, ha nagy a baba, és úgy helyezkedik, nyomhatja az ideget.
2022. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os,igen,nagy a baba a korához képest mind súlyban mind méretekben de minden nap érzem és a jobb oldalamon mocorog egeszen hátul szinte a csípőmnel, kizart dolog h elerjen onnan a bal felső hati oldalig, főleg hogy koponyavegu, és ha jobbra rugdos akkor jobb felé fekszik. De ha el is érné az ideget szerintem nem normális az olyan fajdalom amikor hajnali 4kor orditva zokogsz mert már leulni sem tudsz csak allni, és azon gondolkozol hogy beveszel egy marék gyógyszert majd magadra hivod a mentőt hogy a gyereked életben maradjon csak te ne.
2022. márc. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!