Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnam eldonteni, hogy...

Hogyan tudnam eldonteni, hogy van e tudogyulladasom es hogy kell e antibiotikum. Hogyan juthatok el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az ugyelet szerint Covid gyanus vagyok ezert a mentoket kell hivnom. A mento szerint taxival kell bemennem a korhazi surgossegire. A korhazi surgossegi szerint nem vagyok surgossegi eset.

#tüdőgyulladás #orvosi ugyelet
2022. márc. 5. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Tüdőd fáj? Lázas vagy? Háziorvosodat hivd, koteles mindent elintézni
2022. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg megjegyzem hogy antibiotikumot csak kizárólag bakteriális fertőzésre adnak. Virusra semmi féleképp
2022. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lazas vagyok. nagyon faj a hatam az oximeter 90-94. Ha felkelek sokkal jobban vagyok ha lefekszem fulladok es kohogok. De lehet, hogy csak a hatizmaim fajnak. Koszonom a valaszokat.
2022. márc. 5. 08:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi es hogyan lehet eldonteni, hogy virusos vagy bakterialis
2022. márc. 5. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőgyulladással nem okos dolog feküdni. Csak ront a helyzeten. Orvos tudja eldönteni hogy bakteriális vagy virusos. Pattanj taxiba vagy vitesd el magad valakivel a sürgősségire. Kotelesek ellátni. Covid tesztet csinálnak, vert vesznek, tüdőröntgent csinálnak stb.
2022. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2022. márc. 5. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!