Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emésztéstől ritmuszavar?

Emésztéstől ritmuszavar?

Figyelt kérdés

Az van velem, hogy eszem… eltelik 2-3 óra … és a köldököm felett kicsivel bal oldalt.. olyan érzés mintha megállna ott a kaja.. és mikor ez az érzés van… akkor szívem plussz dobbanásokat csinál… volt hogy már ritmus zavar is lett belőle .. ami elmúlt .


Ezeket a plusz dobbanasokat elő lehet idézni mikor ezt érzem… ha előre hajolok , vagy ha nagyobb levegőt veszek és mondjuk 2-3 mp ig nem fújom ki.


Mitől lehet ez, mit lehet csinálni ezzel?



2022. márc. 12. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nálam is van , én is ott kezdek ilyenkor nyomást érezni , balra fönt. Én azt csináltam h kisebb adagot ettem többszőr és kerűltem a hajolást stb , de néha így is nagyon szar. Neked hogy megy át ritmuszavarba - mi történik mit érzel ilyenkor ?
2022. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fasza :/ . Voltál valami vizsgálaton vele?


Hát , van hogy nem csak dobbanás volt, hanem elkezd egy plussz dobbanas majd nem akart helyre állni és össze vissza kezdett verni… vérnyomásom 168/113 volt pulzus 130-150… aztán fel óra - óra múlva helyre állt. Kétszer volt ilyen .. másodjára mentőt hívtam.

2022. márc. 12. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom , én is kihívtam volna , sőt én ki hívtam egyszer 130-ra , egyszer 37 - re ,

Rengeteg vizsgálaton voltam , pszichiáterhez küldtek , de nem érdekel.

Legújabban okos óra szerint 2 hetente álmomban 180 - 190 - ilyenkor zavarosat álmodok és álm9mban rettegek, ilyen ébren sosincs max 130 idegességre ,

Te hány éves v milyen nemü ? Én 36 ffi

2022. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltak a mentősök ?
2022. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vizsgálták ki?
2022. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó cucc ez az okos óra. Nekem alvás közben 47-58 között mozog. Amúgy 26/f.


Hát bevittek, tolókocsival betoltak. Majd rá kötöttek EKG-ra na az egyből össze vissza csipogott minden baja volt, pulzusom egyből 170… utána vége se lett az EKG mérésének és vissza állt a ritmus . Vettek vért is, majd egész éjszakára benn tartottak, de semmi.


Igazából ennyi. Majd megyek kardiologiara.

2022. márc. 13. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez szat
2022. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sztm ninvs semmi baja a szivemnek… emesztesem a ludas, már hónapok óta küzdök vele, de minden negatív …
2022. márc. 13. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!