Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha náthás illetve fáj a...

Ha náthás illetve fáj a gyerekem torka, küldhetem iskolába?

Figyelt kérdés
Itthon arról vitázok a gyerekkel, hogy attól még hogy fáj a torka meg náthás, mehet iskolába. Szerintetek mehet?

2022. márc. 16. 06:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen, én is megyek dolgozni. Meleg tea termoszban, neocitran, zsepi, strepsils és annyi. Ha a feje is fáj, lázas, na akkor nem.
2022. márc. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem!!!!! Nem mehet!!!
2022. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól van, akkor mehet.
2022. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Persze es nyugodtan fertozze ossze az egeszseges gyerekeket ugye?!

Ostoba onzo emberek vagytok!!!

2022. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 grafno ***** válasza:
36%
Nálunk is ment mindenki. Lázzal vagy ha szarul akkor ne.
2022. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem mehet. Komolyan nem értem, két éve covid van és a tisztelt szülők a minimális felelősségvállalásig sem jutottak el...
2022. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A szabályt nem tudom, de anno engem is beküldtek az iskolába fájó torokkal szüleim, hát nem kívánom senkinek. Egyrészt felesleges, mert állandóan a torkával lesz elfoglalva, figyelni nem fog tudni, ráadásul az órán stresszben lesz és visszatartja a köhögést, krákogást. Nem tudom ez milyen komoly, de anno nekem így lett komoly gégegyulladásom és a hangom is elment később.
2022. márc. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Hova lett a covid?

Persze, mehet, legfeljebb a többi gyerek beteg lesz. Pont az ilyenek miatt betegek a gyerekeim.

2022. márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Igy van 8-as pontaz ilyen idiota, nemtorodom

Emberek miatt tart ott a vilag ahol.

Ezek dobaljak el a szemetet az utcan, ezek nem kernek szamlat, ezek akarnak kilokni az autopalya belso savjabol, ezek koszalnak a kozepso savban az m7 esen, ezek lassitanak nezelodnek fotozgatnak ha balesetet latnak, onzo rohadekok

2022. márc. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról hallottál, hogy mostanában van egy ilyen - a hétköznapi beszélgetések során általában - covid-járványnak nevezett dolog, terjed az influenza és két éve mindenhol azt szajkózzák, hogy betegen ne menjen senki közösségbe? Remélem a kérdés nem komoly, ha igen sajnos a gyereked már most komolyabb és felelősségteljesebb ember nálad.
2022. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!