Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Álmosság , ásítozás , 50- 60...

Álmosság , ásítozás , 50- 60 közötti pulzus mitől ?

Figyelt kérdés

#álmosság #szorongás #pulzus #Fekvés 2 hónapja
2022. márc. 19. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz meg.
2022. márc. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálunk. Most tetted fel huszadszor a kérdést.
2022. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es , valóban ? Én egy hasonló kérdést se találtam! Pedig alatta kidobja , ha nem tudsz érd3mben válaszólni minek válaszólsz , nincs jobb dolgod mint a szerinted ismétlődő kérdéseket figyelni ?

Micsoda szarházi vagy , te jó ég.

2022. márc. 20. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Senki se figyelgeti az ismétlődő kérdéseket, csak feltűnt hogy a napokban az 50 alatti pulzus, a "felgyorsul a szívverés megijedek", "sport szív", "EKG-n mit jelentenek az értékek" "két kar közti vérnyomás-eltérés" típusú kérdések elárasztották a kategóriát.

Nem kell figyelni hogy ez feltűnjön.

2022. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is feltünt , és szerinted ez egy ember ? Vagy pont én ? Máskor meg a depresszió - öngyilkosság folyik mindenből , én akkor szólok hozzá ha érdemben tudok , ennek így van értelme , egyébként nem tök mindegy ki hányszor teszi fel hasonlóan ? Ott van a "lányok milyet kakíltok , meg az oltás mellékhatás
2022. márc. 20. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, te.
2022. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor elárulom hogy nem , nem én voltam , de azt hiszel amit akarsz.
2022. márc. 20. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:

3.

Hazudsz, nem is kerested. Az alacsony pulzusra 1 millió találatot dob a gyk.

2022. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen -és időrendben te agyatlan barom , lépj már le és számolgasd a fanszőrzeted
2022. márc. 20. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:

60 alatti pulzus már nem jó elvileg, de kivizsgálást mindenképp megér, lehet pl pajzsmirigy-gondtól, árthat a szervezetnek.


Én tettem pl fel kérdést szintén alacsony pulzusról és szívbillentyű-elégtelenségről, egy biciklis srác sportszívről, valakik magas pulzusról vagy EKG-ról, de a stílus alapján nem ugyanazok. Valakiket zavar, hogy egy kérdések feltevésére alkalmas oldalon kérdések vannak. :D

2022. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!