Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miért történhet velem...

Ez miért történhet velem alvás közben?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy az történik velem, hogy arra kelek, hogy ordítok az ágyban, mint valaki, aki nem kap levegőt, de mégis kapok, de emellé még hangokat is adok ki. Amíg ez történik velem, semmimet nem tudom mozdítani, csak ordítok magamtól úgy, hogy nem én irányítom. Kb csak egy 5 másodperc után kapom vissza az irányítást. Eddig életemben 3x volt, csak az elmúlt 2 hétben... Először azt hittem ezt csak álmodom, de a második alkalomra ugattak a kutyáim, amikor felkeltem, és a harmadik alkalomra szintén ugattak a kutyák, azonban már akkor apám is hallotta ezt a hangot, ahogy kiadom. Aki tudja mi ez, légyszi segítsen, mert nagyon izgulok, hogy valami komoly betegségem van.

2022. márc. 21. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis
2022. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom mi az, de ez annál több, mert abban eleve meg se lehet szólalni.
2022. márc. 21. 18:56
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Más hallja, és mondja, hogy kiabálsz vagy csak te gondolod így? Mert sok esetben csak az álmodó gondolja, érzékeli így. Az, hogy a kutyák érzékelik még nem jelenti ezt feltétlenül.

Az, hogy mi okozza, nem lehet megmondani, valami érzelmi probléma, életciklus megváltozás okozhat ilyet, ha pl. későn fekszel le, stresszesebb a meló, iskola, stb., plusz hát itt van még az, hogy azért a hírekben is csak a sokkolás a cél és ezek hatással vannak az emberekre.

2022. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.

Hát a faterja gondolom nem kutya.

2022. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
#4: Ja, bocs, afelett elsiklottam.
2022. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!