Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony pulzus esetén neked...

Alacsony pulzus esetén neked mi volt a diagnózis illetve a kezelés?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsony? Ki szerint alacsony? Mennyire rendszeresen alacsony? Milyen tevékenység végzése közben milyen műszerrel mérve? Lehet, hogy elég inni egy kávét vagy kólát és kész. :)
2022. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
60 alatti, reggel mindig, napközben csak néha, napközben inkább 70 körüli. De ment már le 60 alá munka közben. Koffeint csak alkalmanként fogyasztok, általában zöldteában.
2022. márc. 23. 08:17
 3/22 A kérdező kommentje:
Például MOST stabilan 60 alatti...
2022. márc. 23. 10:13
 4/22 anonim ***** válasza:

"A nyugalmi pulzusszám átlagértéke 70/perc, ám a napi gyakorlatban az 50-60/perc és a 100-120/perc közötti értéket normálisnak tekintjük. Amennyiben a nyugalmi pulzus ezen értékek közé esik, megfelelő."

[link]

2022. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Már megint te ??
2022. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Már megint ki? 😅


Amúgy mégis mi az oka a bradicardiának?

2022. márc. 23. 22:02
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem működik nálatok az internet?

[link]

2022. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mire való ez a kategória, ha mindenre az a válaszotok, hogy Gugli/orvos.


Amúgy amiket ott találtam, azt fejből is tudom.


Laikusként az én szívbetegségemmel, életmódommal, állóképességemmel a 60 alatti pulzust elfogadhatatlannak érzem és gyanítom, hogy bizonyos tüneteim oka ez. Mivel kivizsgálásokra járok más betegségek miatt, nem tudok most hirtelen rohanni vissza a belgyógyászhoz, hogy beszéljünk erről.

2022. márc. 24. 07:17
 9/22 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs, mire való ez a kategória, ha mindenre az a válaszotok, hogy Gugli/orvos"

Hát nem távdiagnosztizálásra laikusok által, meg laikusok általi távgyógyításra... Hanem mondjuk olyasmire, hogy ha X tünetem van, akkor reumatológiára menjek-e vele inkább vagy esélyesebb, hogy az ortopéd orvos fog tudni kezdeni vele valamit (mert így meg lehet spórolni egy felesleges kört).


"Amúgy amiket ott találtam, azt fejből is tudom."

Mármint azokat, amiket a gugli kidobott? :) Szóval kész, az internetet már kiolvastad, már egyedül csak a gyk van hátra, ettől várod a csodát? :))))


"Laikusként az én szívbetegségemmel, életmódommal, állóképességemmel a 60 alatti pulzust elfogadhatatlannak érzem"

Én - szintén laikusként - nem tudom, hogy milyen szívbetegséged van, milyen az életmódod meg az állóképességed, de nem érzem elfogadhatatlannak... Akkor eddig egy-egy...


"gyanítom, hogy bizonyos tüneteim oka ez. Mivel kivizsgálásokra járok más betegségek miatt, nem tudok most hirtelen rohanni vissza a belgyógyászhoz, hogy beszéljünk erről."

Ha nem olyan sürgős, akkor majd kérdezd meg tőle akkor, amikor amúgy is találkozol vele valami miatt. Mindenesetre ha belgyógyásszal szeretnéd megbeszélni, akkor a gyk nem a megfelelő fórum erre...

2022. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Annyiból sürgős, hogy félek.


Amúgy ma is lettem rosszul kis melegtől, de véletlenül se a szívem miatt...

2022. márc. 24. 15:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!