Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb lábszáram nyugalmi...

A jobb lábszáram nyugalmi állapotban fáj, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fáj, először trombózisra gyanakodtam, lévén, hogy fogamzásgátlót szedek és bár voltam trombózishajlam kivizsgáláson, ami azt mutatta nincs rá hajlamom elmentem ultrahangra, de ott sem találtak semmit.

A doki Detralexet írt fel, hogy azt szedjem 3 hónapig, meg hogy kenjem rozmaring krémmel.

Van sajnos jelentős túlsúlyom, ami ellen teszek, fogyókúrázom, de még ennek ellenére is nyugalmi állapotban fáj a jobb vádlim.

Ha viszont mozgásban vagyok (futok,kocogok, edzőtermi gépeket használok vagy csak szimplán sétálok) eláll a fájdalom és semmit sem érzek. Nincs semmilyen elszíneződés, nem meleg, viszont mintha a jobb vádlim picit vastagabb lenne a balhoz képest, igaz az az erősebb vádlim, de most nagyon rákattantam és folyamatosan nézegetem.

Milyen orvoshoz tudnék ilyen jellegű panasszal fordulni?



2022. márc. 23. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges hogy “beállt” tehát izom/kötőszöveti góc áll a háttérben? Az ilyet egy gyógymasszőr esetleg lehet tudja kezelni! Persze csak akkor ha minden ezt veszélyeztető tényezőt már kizártál.

Magnéziumot szedsz?

2022. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!