Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony pulzus okozott...

Alacsony pulzus okozott szédülés - ájulást , kezelték ?

Figyelt kérdés

#pulzus #tompaság #Belassúltság
2022. márc. 30. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Háziorvos adott gyógyszert.
2022. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert adott ? Mennyire vokt alacsony?
2022. márc. 30. 08:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Arra hogy milyen alacsony volt már nem emlékszem de valami koffein tartalmú készítmény volt.
2022. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem szívbillentyű-probléma és nem igazán egészséges szív ellenére is alacsony a pulzusom és egyhelyben álláskor 15 éve MINDIG rosszul vagyok (ájulásközeli tünetek), a meleget sem bírom, olyankor legyengülök.


Szóval ez van.


Ezek egy részével nem foglalkoznak magánban sem, másik részét még nem mondtam el, mert sok más problémát vizsgálnak.

2022. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es , de milyen értékeket mértél , ill milyen problémára gondolsz ?
2022. márc. 30. 08:51
 6/17 anonim ***** válasza:

Pl most a metrón 56... És szédülök is, bár éhgyomorral vagyok.


Mire érted, hogy milyen problémára gondolok?

2022. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amiket nem tudtál elmondani az orvosnak , ill amivel mondtad hogy magánba nem foglalkoznak ,
2022. márc. 30. 09:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy minek indultok el kaja nélkül ha rosszul vagytok?
2022. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8


Ha nagyon tudni akarod...

Azért mert elszáguldottam kora reggel orvoshoz, majd visszaszáguldottam haza dolgozni, mert home office-ban kell lennem és a pékségekben sincs semmi, amit ehetnék. Mindenben hús, sajt van, ami nekem kerülendő.


Kérdező


Hú, ez irtó hosszú.


Példának talán az, hogy rossz az állóképességem, erőnlétem (több ember mondta már, hogy menjek orvoshoz, amikor láttak lépcsőzni vagy a Gellért-hegyen), sportra is lassan javul. Jeleztem többször is. Egyszercsak néztek vérből ilyen izomsérüléses paramétereket és néhány pajzsmirigy paramétert. De az eszükbe se jutott, hogy terheléses EKG-t is csináljanak a nem túl egészséges szívem ellenére.

2022. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na terhelést nekem se csináltak , pedig 1 éve kínlódok lassan , alacsonnyal , mostanában meg magassal is ,
2022. márc. 30. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!