Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum miatti hányingerr...

Antibiotikum miatti hányingerre tippek?

Figyelt kérdés
Garat gyulladásra kaptam egy hetes kúrához antibiotikumot (curam duo). Tegnap este volt az első, ma reggel a második, de mindkét alkalommal olyan hányingerem van, ami tudna hányáshoz vezetni, ha nem küzdeném le. Bevettem az első probiotikumot 15 perce, de ez is csak rontott rajta, pedig abszolút nem kéne kijönnie. Mindkét alkalommal ettem előtte, hogy ne üres gyomorra vegyem be. Elég folyadékot is ittam. Van valami tippetek, hogy hogyan lehetne könnyebb ez az egy hét? Köszönöm szépen
2022. márc. 30. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Vitamin B6. Jó rá, vagy hideg kefir, hideg kóla lassan kortyolgatva. Nekem a vitamin b6. hatásos volt. Csak így magában magnézium nélkül.
2022. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó, hogy a kólát is írtad, mert az pont van kéznél és korábban is segített más gondokon. Holnap rá nézek a b6ra is. :)
2022. márc. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!