Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Afázia ki tud alakulni úgy,...

Afázia ki tud alakulni úgy, hogy észre sem vesszük, nem kell hozzá stroke, csak egyszerűen kialakul?

Figyelt kérdés

Gyanakszom ugyanis. 30 éves vagyok, soha nem volt semmilyen neurológiai problémám. Mégis az utóbbi években kezdtem észrevenni, lassú ütemben, de egyre jobban túlcsordulnak a gondolataim, amiket ha le kell írni, nagyon profi vagyok benne, de ha beszélnem kell róla, egyszerűen alig jönnek a szavak. A gondolataim mindig 100 méterrel előrébb vannak, mint ahogy ki tudnám magam fejteni.

Lehet,hogy ez csak valami mentális probléma, őszintén szólva nem tudom. Kellene orvoshoz fordulnom ezzel?

Köszi.



2022. márc. 31. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Igen, fordulj orvoshoz.
2022. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Nincs így is épp eléggé túlterhelve az egészségügy? Miért kell mindennel rögtön orvoshoz rohangálni?

Kérdező, semmi bajod. Mindenkinek előrébb járnak a gondolatai valamennyivel, így tud értelmes mondatokat megfogalmazni.

Mennyit alszol és milyen rendszerességgel? Mennyire vagy túlterhelve a munkád, vagy a tanulás kapcsán?

2022. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!