Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet,érdemes elmenni...

Véres széklet,érdemes elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Külső aranyerem volt,de elmúlt.

Orvos látta,de csak ujjal körbetapogatta nyilást belülről.(sebészet fogadott,nem proktologus)

Elmúlt már,de gyakran fáj nyomásnál,ill véres székletem is gyakran.Tudom attól elmúlt külsőre belül lehet,ez lehet oka?


2022. márc. 31. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem érdemes lenne elmenned orvoshoz.
2022. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ok,köszi.

Azért már kb 1hónapja elmúlt már.

2022. márc. 31. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Elmész dokihoz legalább kiderül mi okozza gondot csak jobb lenne. Meg ha gyakran fáj főleg indokolt.
2022. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,az a biztos.

Külső aranyérnél is elmentem,de mivel háziorvos táppénz miatt ráírta S betűt,hogy sűrgös,felküldtek sebészet és az nem ugyanaz,mint proktológusi vizsgálat.

Szokott fájni is,ill élénkpiros vér.

Válaszod köszönöm!

2022. márc. 31. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Élénk piros akkor az friss vér. Mindeképpen doki!


Szívesen, de nagyon nincs mit. :)

2022. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyen jellegű volt a vérzés? Ha kevés és a felszínén és piros az valószínű megint aranyér lesz, vagy ánusz eredetű probléma.

Szerintem menj el vele egy jó proktológushoz.

2022. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi választ,élénk piros volt,s elég sok.Nem rengeteg,de tisztán látható volt,v törlésnél papiron szinte csak vér volt.

Néha fáj székelés,szóval kell vmit kezdeni majd vele,csak 60km vagyok bejelentve néha nehéz munka melett átbuszozni s 2út,mert időponthoz is beutaló kel.

2022. ápr. 17. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem múlik el, esetleg nem friss vért is találsz a székletben, akkor először proktológus, és érdemes lehet egy vastagbéltükrözést is megpróbálni, maximum kiderül, hogy nincs komoly baj.
2022. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!